ДРАГОНБОТ 2018

30.05.2018

У Ковелі працівники холдингу «Хлібні Інвестиції» змагалися за першість на «драконах».

Перший кубок холдингу «Хлібні Інвестиції» з веслування на човнах «Дракон» організували на базі Ковельської СДЮШОР з веслування на байдарках та каное «Ніка-Сільмаш».
Участь взяли шість команд: «Франківські Батони» - збірна Івано-Франківського хлібокомбінату (м. Івано-Франківськ), «Адреналін» - збірна Першого Столичного Хлібозаводу (м. Нові Петрівці), «Буковинські Бандюгани» – збірна Чернівецького Хлібокомбінату (м. Чернівці), «Перці» - збірна ТЕРЕМНО (м. Луцьк), «Стрункі весла» - збірна Бердичівського Хлібозаводу (м. Бердичів) і жіноча збірна - «Цариці», до якої увійшли працівниці усіх заводів холдингу «Хлібні Інвестиції». Кожна з команд мала власні девізи та представлення, які ще більше розбавили наше змагання.
Генеральний директор Андрій Олексійович Тищенко зауважив, що не дарма вибрано саме Драгонбот, адже тут як і в бізнесі важлива злагоджена робота команди, бо перемагає не команда зірок, а команда-зірка.
Після запеклої боротьби перемога дісталася команді «Стрункі весла» – збірна Бердичівського Хлібозаводу (м. Бердичів).
Призерів чекали медалі та подарунки, а команда-переможець отримала спеціальний приз – кришталевий кубок, що став своєрідним символом змагання, адже є перехідною нагородою і наступного року за неї знову будуть боротися найкращі. Після таких запальних змагань команда холдингу мала можливість відпочити та насолодитися смачною їжею. Заклад «Карабас Барабас» підготував круте гриль-меню.
«Холдинг «Хлібні Інвестиції» – це велика родина, що налічує більше 3000 працівників.Сьогодні разом ми започатковуємо нову традицію, яка починає нову сторінку в історії Холдингу», – завершив Андрій Олексійович Тищенко.
Більше фотографій ви можете побачити за посиланням: https://pershyj.com/p-u-koveli-pratsivniki-holdingu-hlibni-investitsiyi-zmagalisya-za-pershist-z-vesluvannya-na-chovnah-foto-21499