Хліб “Січовий”

31.03.2014

ТЕРЕМНО ХЛІБ удосконалює виробництво.
Маленький шматочок доброго хліба – це велике задоволення! До того ж він впливає на здоров'я людини і на його емоційний настрій. Хліб “ТЕРЕМНО” – це справжнє задоволення від смаку та позитивних емоцій.

5 березня 2014 року на ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» з метою суттєвого удосконалення якості житньо-пшеничного хліба «Січовий», який користується високим попитом у волинян, було встановлене нове сучасне обладнання – шафа кінцевого розстоювання тістових заготовок з мікрокліматом. 

Розстійна шафа укомплектована новітньою системою мікроклімату Mitsubishі з кондиціюванням повітря та автоматичною пересадкою тістових заготовок на под печі. Шафа даної моделі забезпечує перетворення структури тіста, яке стає більш пористим, м'яким і повітряним за рахунок оптимальній температурі повітря та відносній вологості у самій шафі незалежно від пори року. 
Вся система управління шафи автоматизована та має комп`ютеризований пульт управління.
Така ефективна організація технологічного процесу по виробництву житньо-пшеничних сортів хліба дозволяє провести стадію розстоювання тіста найбільш швидко та якісно.
Сума інвестицій у модернізацію обладнання склала понад 1,4 млн. грн. Голова правління ПАТ “ТЕРЕМНО ХЛІБ”: «Це вже третя модернізована шафа на технологічних лініях виробництва продукції. Нове обладнання встановлено в рамках діючої програми модернізації виробництва та дозволить нам удосконалити зовнішній вигляд та смакові якості нашого традиційного хліба «Січовий» та суттєво полегшить працю наших пекарів.

Сучасні технології не стоять на місці – ми прагнемо слідувати за інноваціями, щоб на столах у наших покупців завжди був смачний та корисний продукт, який відповідає найкращим традиціям якості від ТЕРЕМНО.» Заступник голови правління компанії Момот Валентина Семенівна: «Житньо-пшеничний хліб можна по праву назвати національним українським хлібом. Хліб “Січовий” від ТЕРЕМНО має смак та аромат, знайомий кожному з дитинства, тому цей хліб - один з найпопулярніших у Волинському регіоні. Це обумовлюються тим, що процес виробництва на заводі «ТЕРЕМНО» проходить за професійно організованою технологією: від замісу до пакування. Щоб хліб «Січовий» вийшов смачним та корисним, необхідно не тільки правильно, згідно з технологією, замісити тісто і відправити його в піч. Між цими стадіями є ще одна , не менш важлива – стадія розстоювання тіста. Встановлена шафа кінцевого розстоювання тістових заготовок з мікрокліматом, забезпечує оптимальні умови для дозрівання тіста. Це дуже важливий технологічний фактор: якість продукції залежить від ферментації (розрихлення) тістових заготовок, чим і забезпечуються ароматичні та смакові властивості м`якушки хліба, його пропеченість, а в цілому - засвоєність хлібу організмом людини.»

Очевидно, що ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» виробляє свій хліб, піклуючись про здоров’я своїх споживачів. Сьогодні експерти радять обов’язково вживати хліб щодня. Хліб «Січовий» з оновленої лінії виробництва - це житньо-пшеничний хліб найвищої якості. Оцінити його користь та багатий традиційний смак буде можливо 
вже після 10 березня.

Піклуйтесь про себе!Смакуйте хліб щодня!