Премія HR - бренд Україна 2017

06.12.2017
Смачно. Швидко. Гаряче.
Минулого року компанія ТЕРЕМНО впевнено дебютувала на конкурсі HR-бренд 2016 із проектом «ТЕРЕМНО – постійний рух». Наша історія була про трансформацію компанії, про цінності які об’єднують команду і про шлях довжиною у більше ніж 30 років. Ми вибороли срібло і зайняли почесне друге місце у номінації «Регіон» при загальній кількості учасників у номінації: 5.
В певний момент ми зрозуміли, що навколишній світ змінюється щохвилини і зробити щось справді важливе і потрібне мають шанс лише ті компанії, які змінюються та вдосконалюються повсякчас.
Цьогоріч ми продовжили тему змін компанії. Проект «Смачно. Швидко. Гаряче» - це не просто гарний лозунг. Це історія про смаколики зроблені з любов’ю. Про те, що поруч із традиціями і рідними нам родинними цінностями є місце для драйву, молодіжних течій та інновацій. Це проект про важливість професії пекаря і роль «ТЕРЕМНО» у її відродженні і розвитку. І, звісно ж про те, що не тільки вдалий проект творить майбутнє компанії, але люди, які цей продукт створюють, бережуть традиції і готові до нових викликів.
Презентували проект: голова правління "ТЕРЕМНО" Тищенко Андрій Олексійович і керівник служби по роботі з персоналом Висоцька Олена Іванівна – люди, які щодня вкладають в ТЕРЕМНО свої працю і натхнення. 
Цього року ми веземо додому срібло, яке ще цінніше, адже кількість учасників збільшилася майже удвічі. Беручи участь у цій премії ми зрозуміли як багато уже зроблено і ще чіткіше зрозуміли скільки ще зробимо незабаром. Ми вже відчуваємо зміни і щиро, від усього серця сподіваємося що і Ви відчуваєте їх разом з нами. 
ДОВІДКА:
«Премія HR-бренд» - це визнання успіху компанії в бізнес-співтоваристві, серед експертів і колег, клієнтів і претендентів.
Цей унікальний конкурс HR-кейсів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з'являються у галузі, а також дає можливість детально вивчити ті HR-інструменти, які компанії-лідери використовували за останній рік.