Тендер

31.03.2014

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» – найбільший виробник хліба, здобних виробів і багатьох хлібобулочних та кондитерських виробів у Волинській області. Протягом 30-ти років ми випускаємо різноманітну хлібну продукцію. 

Щодня спеціалізовані вантажівки, прикрашені фірмовими логотипами «ТЕРЕМНО», розвозять тонни хлібобулочних і кондитерських виробів по місту та Волинському краю. 
У наші фірмові магазини і численні торгові точки міста продукція доставляється при строгому дотриманні санітарних норм і температурного режиму – у будь-якому районі
можна купити свіжі і якісні вироби від «ТЕРЕМНО».

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» здійснює поставки хліба, хлібобулочних виробів не лише в торгівельну мережу, а й у лікарні м. Луцька та Волинської області, і не тільки, оскільки отримує перемоги в тендерах, які організовують великі установи охорони здоров’я обласного центру Волинської області. За конкурсними умовами до кінця 2014 року ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» здійснить поставку більше 1000 т хліба і хлібобулочних виробів під торговою маркою «ТЕРЕМНО» для установ та навчальних закладів.

Найбільшими установами, куди поставляється хліба, є Луцька міська клінічна лікарня, Обласна клінічна лікарня, Обласний госпіталь для інвалідів війни, Обласна
інфекційна лікарня, а також луцькі училища та ліцеї.

Загалом на 2014 р. за виграними тендерами нараховується більше 20 установ, з якими співпрацює чи найближчим часом співпрацюватиме ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ».
Виграти лоти на поставку хліба і хлібобулочних виробів вдалось завдяки адекватному співвідношенню якості і ціни, оскільки поряд із порівняно низьким рівнем цін присутньою є висока якість продукції, яка виготовляється виключно із натуральної сировини і борошна високої якості, яке є основою для випікання. Саме конкурентоздатні ціни стали можливими завдяки вертикально інтегрованій структурі ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», яка включає закупівлю і контроль якості сировини, яка купується у постачальників, власне виробництво хлібів і хлібобулочних виробів, це дозволяє певною мірою контролювати собівартість хлібобулочної продукції.
За підсумками тендерів 2013 року ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» поставляло продукцію не тільки в межах м. Луцьк, а й у Волинську область у великі медичні, оздоровчі і освітні
заклади.