Наша делегація на Міжнародній виставці в Польщі

03.10.2014

Делегація компанії «ТЕРЕМНО ХЛІБ» відвідувала міжнародну виставку Polagra-Tech-2014 в Польщі протягом 29 вересня – 2 жовтня. Виставка є одним з головних заходів присвячених харчовій промисловості. Виставка щоразу збирає в Познані лідерів серед виробників харчової продукції. Цьогоріч – не виключення. Наші делегати із захопленням розповідають про виставку: «Павільйони Познані, де безпосередньо відбувався Міжнародний ярмарок Polagra-Tech, наповнений запахом найсвіжішого хліба. Можна безкінечно милуватися шедеврами чемпіонів харчової промисловості. Стоїш – дивишся... дивишся і не хочеться йти від цих полиць, на яких розміщене таке різноманіття функціональних хлібів, булочок і ексклюзивних кондитерських виробів, що очі розбігаються», – начальник відділу маркетингу Подкаменна Марія. 

Голова правління «ТЕРЕМНО ХЛІБ» Тищенко Андрій: «POLAGRA-TECH складалася з двох тематичних виставок, презентацій технологічних розробках новому ринку, тобто, одним словом, найширший і повний спектр харчових компаній в одному місці і часу – це чудова можливість знайти нові бізнес-контакти і поспілкуватись із закордонними колегами».
На Міжнародній виставці протягом 28.09-02.10 були представлені лише ті хліба, які виготовляються виключно із натуральних інгредієнтів, без жодних домішок і хімічних добавок. Величезний асортимент функціональних хлібів: з крупами – овсом, рисом, пшоном та овочами (морковою, капустою), які є надзвичайно корисними, збагачені найрізноманітнішими мікроелементами.

Головний інженер Басюк Валерій: «Виставка проводиться раз на два роки, і виходить, що тільки по парних роках. Як частина цієї виставки – демонстрація машин та обладнання, які використовуються в хлібопеченні». 

Для зарубіжних гостей були підготовлені і організовані зустрічі з польськими експортерами хлібобулочної продукції. Під час виставки були представлені хліба і випічка з багатьох країн, які дотримуються європейських традицій хлібовипікання. Команда ТЕРЕМНО мала змогу побачити плоский прямокутний хліб фугасі (fougasse), який випікають у Франції. 

Практично те ж саме, що італійське фокаччо: хлібне тісто, збагачене оливковою олією. Здивовані були не тільки делегати з нашого підприємства, а й інші учасники виставки, побачивши прісний плоский вівсяний хліб – справжній традиційний англійський дуже ароматний хліб, який англійці їдять з беконом. 

Були представлені хліба інших країн. Зокрема, шведський плоский, грубий, важкий хліб з житньої муки. Kavring – це дрібнопористий житній хліб, що володіє насиченим смаком. 
Найголовнішим є те, що весь хліб випікається зі збереженням всіх технологічних процесів, норм і стандартів, однак сказати, що хліб випікається виключно за заводськими традиціями не можна, тому що всі товари смакують як домашня випічка, яку зробили в затишному будинку з любов’ю і турботою. 

Команда ТЕРЕМНО зробила висновок, що немає меж вдосконаленню і слова Т.Г. Шевченка, як ніколи доречні «Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не 
цурайтесь».