WELCOME Рівне!

31.03.2014

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» активно співпрацює з декількома великими мережами супермаркетів Волинського регіону («Фуршет», «ТАМ-ТАМ», «СІЛЬПО»), здійснюючи поставку хлібів, хлібобулочної і кондитерської продукції. А тепер і жителі м. Рівне і всієї Рівненської області зможуть спробувати хліб та здобу від ТЕРЕМНО та інші солодкі смаколики – булка севастопольська, завиванець з повидлом, розанчики з маком, крендель святковий, багато різних видів печива, більше 100 найменувань продукції найвищої якості.

«На підприємстві продовжується процес модернізації, в зв’язку з чим змінюється і розширяється асортимент продукції та удосконалюється її якість. «ТЕРЕМНО ХЛІБ» починає виходити за межі Волинської області цілеспрямовано і згідно стратегічних планів, – коментує голова правління ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» Тищенко Андрій Олексійович. — Зараз ми виходимо на ринок Рівненської області, в першу чергу це мережа «Вопак» та «Наш край» та магазини «у дома». Наша продукція, за 30 років діяльності хлібозаводу «ТЕРЕМНО», завоювала хороший імідж і користується високим попитом у Волині завдяки натуральності складників та відмінному смаку. Саме це дає ще більш потужний стимул рухатись далі та розширювати кількість своїх шанувальників».

Щодня команда кваліфікованих працівників ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», поєднавши добрі традиції пекарів та сучасні інновації та технології, з любов’ю виготовляє широкий асортимент хліба і здоби високої якості та, що є не менш важливим, надзвичайних смакових властивостей. 

З «Теремно» хліб завжди смачний, свіжий, м’ягкий, запашний!