West Tourism Forum 2018

27.06.2018

Перший туристичний форум в Луцьку, West Tourism Forum 2018 відбувся!
Ми зрушили - а це найважливіше, адже сфера туризму для розвитку України в пріоритеті, для просування бренду міста і Волині надважлива. 
Що потрібно зробити для покращення гостинності в місті? Які практики інших міст можна використати для розвитку сфери туризму? Чому про Луцьк і про Волинь так мало знають туристи? Чого вже зараз не вистачає туристу в Луцьку? Як покращити промоцію? Чому потрібно об'єднати зусилля для покращення привабливості міста? Хто такі амбасадори міст і як це діє в Одесі, у Львові?

Це все обговорювалось саме в цей день, а від ТЕРЕМНО була смачнюща дегустація тортиків та заварних тістечок. А кожен охочий міг купити пряник Волинський сувенір або ж Луцький сувенір)

Ми дякуємо потужній команді спікерів з Одеси, Києва, Львова, Луцька - ви зробили цей перший форум насиченим унікальним контентом, реальними успішними прикладами, практичними порадами та інструментами для дії "вже сьогодні", вказали на помилки Вашим професійним і свіжим поглядом зі сторони експерта і, що важливо, туриста.
Дякуємо їм, вони справжні експерти туристичної сфери!

Головна тема форуму "Співпраця - запорука успіху".  Дякуємо учасникам WEST TOURISM FORUM 2018 - за активність, за атмосферу, за продуктивність!Більше фото ви можете побачити за посиланням:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1845261095769817&id=100008578334280