Про підприємство

Історія розвитку ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» нараховує більше 30 років на ринку хлібобулочних виробів України. З типових проектів хлібозаводів даного зразку це один з кращих у країні. 

Асортиментний ряд продукції ТМ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» налічує більше 140 найменувань. Більшість хлібобулочних виробів виготовляється за рецептурами, які розроблені технологами підприємства. Компанія безперервно вивчає можливості розширення асортименту продукції, прагнучи надати українському споживачу широкий вибір смачних хлібобулочних виробів надвисокої якості. Фахівці ТЕРЕМНО щодня працюють над створенням позитивних вражень зі смаком. Це підтверджується численними національними та регіональними нагородами.

Висока якість продукції досягається, в першу чергу, за рахунок використання у її виробництві тільки натуральної сировини. Крім того проводиться постійний моніторинг 
та аудит самого процесу виробництва. Важливим фактором тут виступає технологія та устаткування, на якому висококваліфіковані працівники (більше ніж 500 осіб) 
виготовляють продукцію. 

З самого початку своєї діяльності ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» лідирує за кількістю та якістю вкладених інвестицій в розвиток підприємства серед хлібних компаній у регіоні. 
Стратегія розвитку компанії - вибір та встановлення сучасного обладнання від провідних світових виробників, що гарантує високу якість продукції.
В середині 2013 р. ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» представив новий корпоративний бренд, який став відображенням розвитку підприємства. Компанія стає більш молодою, динамічною та відкритою. Новий образ бренду «ТЕРЕМНО» характеризується як сучасний, яскравий і теплий. Традиційний строгий стиль логотипу змінився на більш відкритий та легкий. Новим знаком в логотипі стало зображення будиночка, як символа сім’ї, тепла, гостинності та достатку. Але незмінними залишаються головні пріоритети ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»: повага до українських традицій, висока якість продукції, її натуральність, відповідальність перед своїми споживачами та постійне прагнення до вдосконалення.

Сьогодні ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» – це сучасний лідер ринку високоякісної хлібобулочної продукції.

Залишити коментар
Ми прагнемо, щоб наша продукція і сервіс були на висоті. Якщо у вас є побажання, пропозиції або зауваження, будь ласка, зв'яжіться з нами. Завдяки Вам ми стаємо краще!

  • Введення коду, що зображений на картинці.
Комментарії